Resultater fra Nordisk mesterskap 2014 i Skövde

Christian Andersen gikk helt til topps i klassen Intermediate!

Her er link til alle resultatene.

 

Reklamer

Bilder fra NM 2013 – Trysil

Bilder og filmsnutter fra  en fantastisk NM-helg i Trysil 22.08 – 25.08.

P1060031

Presse:
http://www.ostlendingen.no/nyheter/trysil-engerdal/kunne-ikke-vert-bedre-1.8036267
http://www.ostlendingen.no/nyheter/trysil-engerdal/flyaction-pa-seterasen-1.8033057

Bildekarusell:
http://www.youtube.com/watch?v=aBVA-e9qxTQ

Seiersseremoni:
http://youtu.be/OhUZFrZzbEU

Nils Harald trimmer inn Advanced Unknown (anbefales…. 🙂 ):
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151818652735661&set=vb.755175660&type=2&theater

 Videoklipp – Sportsmansekvens:
http://www.youtube.com/watch?v=1oF5J0wp7eE
http://www.youtube.com/watch?v=RNOwsR6RIac

31.08.13 – AT

Resultater NM – Trysil 22.-24. august 2013

Detaljerte resultater

Advanced:

P1060444

  1. Thore Thoresen (Extra 230)
  2. Nils Harald Hansen  (Extra 230)
  3. Marius Skauen  (Extra 300)
  4. Tor André Fusdahl  (Extra 230)
  5. Ivar Dyrdal  (Extra 230)
  6. Steinar Østby  (Extra 230)

Intermediate:

P1060439

  1. Ulrik Hasle (Extra 300)
  2. Morten Belstad (Extra 230)
  3. Christian Falck (Cap 10C)
  4. Odd-Henrik Aasen (Bellanca Super Decathlon)

Sportsman:

P1060431

  1. Roar Johnsen (CAP 10C)
  2. Dag Endre Skjellerud  (Bellanca Super Decathlon)
  3. Herman Døhlen  (CAP 10C)
  4. Gudmund Lille-Mæhlum  (CAP 10C)
  5. Atle Tangen  (CAP 10C)
  6. Christian Andersen  (CAP 10C)
  7. Odd Normann Strande (Bellanca Super Decathlon)
  8. Petter Strømme  (Bellanca Super Decathlon)
  9. Håkon Sjøbrend  (CAP 10C)
  10. Ivar H. Henriksen  (Bellanca Super Decathlon)
  11. Arne Strøm  (CAP 10C)

Basic:

P1060421

  1. Sture Smidt (Grob G-115D)
  2. Bjørn Bakke  (CAP 10C)

NM 2012 – resultater

Fra venstre: Ulrik Hasle, norgesmester Thore Thoresen, Christian Falck, Atle Tangen

Basic:
1 Malourene Gipoulou, CAP 10

Sportsman:

1 Odd-Henrik Aasen, Decathlon
2 Christian Falck, CAP 10
3 Atle Tangen, CAP 10
4 Odd Normann Strande, Decathlon
5 Roar Johnsen, CAP 10

Intermediate:

1 Ulrik Hasle, Extra 300
2 Håvard Nærø Iversen, Pitts S-2A
3 Morten Belstad, Extra 230

Advanced:

1 Thore Thoresen, Extra 230
2 Nils-Harald Hansen, Extra 230
3 Tor A. Fusdahl, Extra 230
4 Steinar Østby, Extra 230
5 Ivar Dyrdal, Extra 230

Sammenlagt – Norgesmesterskap:

1 Thore Thoresen, Extra 230
2 Nils-Harald Hansen, Extra 230
3 Tor A. Fusdahl, Extra 230
4 Steinar Østby, Extra 230
5 Ulrik Hasle,  Extra 300
6 Håvard Nærø Iversen,  Pitts S2A
7 Morten Belstad, Extra 230
8 Ivar Dyrdal, Extra 230
9 Odd-Henrik Aasen, Decathlon
10 Christian Falck, Cap 10
11 Atle Tangen, Cap 10
12 Odd Normann Strande, Decathlon
13 Roar Johnsen,Cap 10
14 Malourene Gipoulou, Cap 10

VM i Advanced

26.7-4.8 var det VM i Advanced i Nyiregyhaza Ungarn. Det var god deltagelse med 80 piloter som deltok. Anton Berkutov fra Russland vant, foran. Simon De La Breteche og Romain Fhal begge fra Frankrike.

20120807-134832.jpg

  • Kategorier

    Genrell info Konkurranser Kurs-trening Resultater Styre-/årsmøter Terminlister Uncategorized